07 Gençlik yaptığı açıklamada seçim dönemiyle böyle bir karar aldıklarını 07 Gençlik’in her zaman siyasi bir tavırdan uzak olarak yapılacak hayırın siyasetten etkilenmemesi adına Tolga Cömertoğlu ile böyle bir karar aldıklarını açıkladı.

1000 ÇOCUK SEVİNECEK 

07 Gençlik, Tolga cömertoğlu sponsorluğunda her sene taraftara verdiği iftar yemeğini bu sene “sevgi evleri ve çocuk esirgeme kurumlarında” kalan 1000 çocuk ile paylaşacak. 

Whatsapp Image 2024 03 30 At 11.59.20 (1)

İŞTE AÇIKLAMANIN TAMAMI

07 GENÇLİK: “Değerli Antalyaspor Ailesi ve Tüm Hemşerilerimiz

Geleneksel hale getirdiğimiz ve bu yıl seçim dönemine denk gelen iftar organizasyonumuz, siz değerli Antalyaspor Camiasının bireysel katılımına maalesef kapalı olarak, sevgi evleri ve çocuk esirgeme kurumlarında kalan 1000 kardeşimiz, 07 Gençlik yönetimi, geçmiş dönemlerde görev yapmış tüm eski yöneticilerimiz ve Antalya’mızın birbirinden kıymetli bürokratları ile birlikte 4 nisan tarihinde Antalya Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilecektir. Seçim döneminde, 07 Gençlik olarak, derneğimiz her zaman siyasetten uzak bir tavır sergilemiş ve hiçbir üyemizin bireysel olarak siyasi tavır almasına karışmamaya özen göstermiştir. Siyasetin ve seçim atmosferinin, 07 Gençlik’in siyasetten uzak duruşuna ve yapılacak olan hayıra etki etmemesi adına abimizle birlikte bu kararı aldık.”

Muhabir: STAJYER/ARİF CAN YILDIZ