Türkçe Indie müziğin dikkat çeken isimlerinden Çınar Türker, kendini tanıma serüvenini ve müziği nasıl bir araç olarak kullandığını Antalya Kültür Sanat'ta (AKS) dinleyicilerle paylaşmaya hazırlanıyor. 27 Haziran günü saat 19.30'da başlayacak etkinlik, hem söyleşi hem de mini konser formatında gerçekleşecek.

HER ŞEY BİR OTOSTOP YOLCULUĞUYLA BAŞLADI 

2015 yılında başlayan otostop yolculuğu, Türker'in hayatında ve müzikal kariyerinde dönüm noktası olmuş. Bu serüveninde edindiği deneyimleri ve içsel keşif sürecini müziğiyle birleştiren sanatçı, şarkıları aracılığıyla dinleyicilere kendini tanımanın önemini vurgulamayı hedefliyor.

HEM KONSER HEM SÖYLEŞİ 

Müziği bir iletişim aracı olarak gören Çınar Türker, şarkılarında derin duyguları ve düşünceleri dile getirerek dinleyicilerin içsel yolculuklarına eşlik etmeyi amaçlıyor. 'Kendimi Hiç Sevmedim', 'Başlasın Macera', 'Ait Olduğum Yerdeyim' gibi şarkılarıyla dikkat çeken sanatçı, 2020 yılında Evrencan Gündüz'ün prodüktörlüğünde çıkardığı 'Kar Tanesi' ile de beğeni toplamıştı.

Antalya Kültür Sanat'ta gerçekleşecek etkinlik, dinleyicilere interaktif bir deneyim sunacak. Söyleşi konser formatında düzenlenecek olan etkinlikte, Çınar Türker hem şarkılarını seslendirecek hem de katılımcılarla müzik üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirecek. Ücretsiz gerçekleştirilecek etkinliğe tüm sanatseverler davetli.
 

Muhabir: YUSUF ÖZTÜRK/HABER