Aksu Belediye Başkanı İsa Yıldırım ve eşi Emine Yıldırım'ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen Anneler Günü programına; Belediye Başkan Yardımcıları ve Meclis Üyeleri eşleriyle birlikte katıldı.

6.Zxss

Başkan Yıldırım'ın eşi Emine Yıldırım programda yaptığı konuşmada;

"Öncelikle; tarlada, serada, evinde, iş yerinde çalışan, üreten, emeğin ve özverinin adı olan siz değerli annelerimizin Anneler Günü'nü en içten dileklerimle kutluyor, programımıza hoş geldiniz diyorum. Bugün evinde, tarlasında, serasındaki işlerini bırakıp buraya gelen kadınlarımızı da aramızda görüyorum. Onlara da ayrıca teşekkür ediyorum. Bugün bizim günümüz. Tüm hayatı boyunca evlatlarının mutluluğu için yaşayan tüm annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun" dedi.

2.Ssxx

Anne ve anne adaylarının yoğun ilgi gösterdiği programda konuşan Belediye Başkanı İsa Yıldırım şunları söyledi;

"Sadece bir gün değil her gün en kıymetimiz olan siz değerli annelerimiz için hazırladığımız Anneler Günü programımıza hoş geldiniz. Hayatımıza anlam katan, dünyamızı zenginleştiren siz değerli annelerimiz için hazırladığımız programımızda gönlünüzce eğlenir, güzel vakit geçirirsiniz. Ebediyete uğurladığımız annelerimiz ile şehit ve gazi ailelerimiz başta olmak üzere tüm annelerimizin Anneler Günü'nü kutluyorum. Bugün sizin gününüz sizlere iyi eğlenceler diliyorum" dedi.

4.Sasff

Anne ve anne adaylarının doyasıya eğlendiği Anneler Günü programı sürpriz hediye çelişkileri ile sona erdi.

7Ssasa

Kaynak: Haber Merkezi