Antalya Büyükşehir Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında özel bir konser düzenliyor. İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı Türk Halk Müziği Gençlik Korosu tarafından sunulacak olan ‘Anadolu'nun Renkleri’ adlı konser, 16 Mayıs Perşembe günü dinleyicileriyle buluşacak.

ETKİNLİK BİLGİLERİ

Bu anlamlı konser, Antalya Kültür Merkezi (AKM) Perge Salonu'nda saat 20.00'de başlayacak. Ücretsiz olarak halka açık olan etkinliğe, tüm Antalyalılar davetlidir. Konserin şefliğini Dilara Şahin üstleniyor.

İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı Türk Halk Müziği Gençlik Korosu, Türkiye'nin dört bir yanından derlenen halk müziği eserleriyle dinleyicilere unutulmaz bir gece yaşatacak.’Anadolu'nun Renkleri’ adıyla sahnelenecek olan bu konser, hem gençlerin müzik yeteneklerini sergileyecek hem de Türk Halk Müziği'nin zenginliğini gözler önüne serecek.

G Nmv Ibl W I A Aa K G

KATILIM VE DAVET

Antalya Büyükşehir Belediyesi, tüm Antalyalıları bu özel konsere davet ediyor. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı coşkuyla kutlamak ve Anadolu'nun renklerini müzikle hissetmek isteyen herkes, AKM Perge Salonu'nda buluşacak.

Muhabir: ERENDİZ ÖZKURT/ÖZEL HABER