Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Muhittin Böcek, CHP Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Cem Kotan ve CHP Konyaaltı İlçe Başkanı Demet Gündüz ile Konyaaltı Gazi Mustafa Kemal Bulvarı'ndaki esnafı ziyaret etti. Dükkanları tek tek gezerek esnafa hayırlı ramazanlar ve hayırlı işler dileyen Başkan Böcek, yolda yürürken de vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Baskan Bocek Iftarini Esnaf Sofrasinda 25407 (2)

“Konyaaltı'mızın sevecen, samimi, sıcakkanlı insanlarıyla bir araya gelerek enerji depoladık" diyen Başkan Böcek, Konyaaltı'nda seçim çalışması yapan CHP'li kadınlar ve gençlerin olduğu standa da uğradı. 'Herkesin başkanı Muhittin Böcek' ve '5 yıl daha' sloganları ile karşılanan Başkan Böcek stantta hatıra fotoğrafı çektirdi.

Baskan Bocek Iftarini Esnaf Sofrasinda 25407 (1)

AESOB'UN İFTARINA KATILDI

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, esnaf ziyaretinin ardından iftarını da esnaf sofrasında yaptı. Antalya Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Adlıhan Dere'nin ev sahipliğinde düzenlenen iftar yemeğinde, Vali Hulusi Şahin, CHP İl Başkanı Nail Kamacı, kurum, kuruluş, oda ve siyasi parti temsilciyeriyle bir araya gelen Başkan Böcek, birlik ve beraberliğin önemine dikkati çekti.

Baskan Bocek Iftarini Esnaf Sofrasinda 25407 (3)

105 bin üyesi olan AESOB'a teşekkür eden Başkan Böcek, her zaman esnafın yanında olduklarını söyledi. Böcek, iftara katılan tüm siyasi partilere de seçim sürecinde başarılar diledi.

Kaynak: DHA