ANTALYA Ekspres Gazetesi'nden Güven Güneş'in haberine göre, Antalya Emlakçılar Oto Galericiler ve İş Takipçiler Odası’nın Kepez Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde düzenlediği iftar programına çok sayıda sektör temsilcisi, siyasi ve vatandaş katıldı.

İftar programına Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Adlıhan Dere, Ankara Tüm Emlakçılar Meslek Odası Başkanı Hakan Akçam, Xre XReal Estate Global Başkanı Dr. Erdal Artukoğlu, CHP Kepez İlçe Başkanı Gökhan Ölmez, AK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse, AK Parti Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Durali Kolpak, meslek oda başkanları ve muhtarlar katıldı.

‘ÇOK SAYI DA PROJE GERÇEKLEŞTİRDİK’
Antalya Emlakçılar, Oto Galericileri ve İş Takipçileri Esnaf Odası’nın ev sahipliğinde ve Xre XReal Estate Global ana sponsorluğunda düzenlenen iftar programında konuşan Başkan İsmail Çağlar, üstlendikleri görev bilincinin bir gereği olarak Antalya’yı daha da ileriye götürmek için çalışmalarına devam edeceğini söyledi. Sorumluluk alanlarındaki sektörel sorunlara ve çözümlerine de işaret eden Başkan Çağlar, oda başkanlarına çözüm noktasında yanlarında olduğunu ifade ederek, “Hızla büyüyen Antalya’da sektörel sorunlara çözüm noktasında göreve geldiğimiz 2 yıl gibi kısa bir sürede çok sayıda proje ve çözüm ürettik. Sorunları her zaman yüksek sesle dile getirerek çözüm noktasında çalışmalarımızı bir an bile olsun bırakmadık. Bu süre zarfında birçok etkinliğin yanı sıra projelerle de esnaf kardeşlerimizin yanında olarak onlarla beraber olduk. Vizyon projelerimizle de ilerleyen dönemlerde başta Antalya’mızı ve sektör temsilcisi esnaflarımızı bugünden daha da ileriye götürmek adına çalışmaya da devam edeceğiz” dedi.

Foto (1)24.03

‘KORSANI KAYITLI HALE GETİRİYORUZ’

Korsan çalışan kişilerin kayıtlı yapılmaya başlandığına işaret eden Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Adlıhan Dere, “Ramazan ayı birliğin, beraberliğin, kardeşliğin pekiştiği en müstesna aylardan biridir. İsmail Çağlar Başkanımız her yıl olduğu gibi bu yıl da bizi iftar sofrasında bir araya getirdi. Kendisine ve yönetim kurulu ekibine teşekkür ediyorum. Gerçekten odamız çalışmalarıyla birlikte üye sayısı 6 bine yaklaştı ve çok ciddi bir şekilde de odamızın üye sayısı çoğalıyor ve korsan çalışan arkadaşlarla birlikte kayıtlarımızı yaptırıyoruz. Bu noktada da milletvekilimiz Sayın Mustafa Köse’nin odamıza yönelik kanun, tebliğ, yönetmelik çıkması konusunda da çok ciddi çalışmaları var. Ona da bu gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Kaynak: ANTALYA EKSPRES GAZETESİ