ANTALYA'NIN tiyatro dolu ruhunu besleyen İpekten Sahne, çocukları ve aileleri bugün saat 15.00'de eğlenceli bir maceraya davet ediyor. 'Nereye Koyduysan Oradadır!' adlı çocuk tiyatrosu İpekten Sahne'de seyirciyle buluşacak.

Bu eğlenceli oyunda, Rovni adında bir karakterin kaybettiği neşesini bulma macerasına tanık olacaksınız. Rovni'nin en yakın arkadaşı Mela, ona bu yolculukta eşlik ederek destek olacak. Ceplerinde danslar, şarkılar, bir sandık dolusu mektup ve hatta biraz peynirli poğaça bulunan bu iki arkadaş, geçmişe doğru bir yolculuğa çıkacaklar.

Ebeveynler için de uygun olan bu oyunda yaş sınırı 3+ olarak belirlenmiş. 40 dakikalık süresi boyunca çocuklarınızın keyifle izleyeceği bir performans sizi bekliyor.

İpekten Sahne, her yaştan izleyiciye hitap eden zengin programı ve sıcak atmosferiyle biliniyor. 'Nereye Koyduysan Oradadır!' gibi renkli oyunlarla çocukların tiyatro ile buluşmasını sağlayarak sanatı ve eğlenceyi bir araya getiriyor.

Oyunun biletlerine online erişim mümkün, bilet fiyatları ise 168,00 TL'den başlıyor. Eğer çocuklarınızla unutulmaz bir bayram günü geçirmek istiyorsanız bugün saat 15.00'de 'Nereye Koyduysan Oradadır!' oyunu ile buluşmayı sakın unutmayın!

Kaynak: GAZİ KARATAŞ/HABER