Berfu Yenenler ve Eser Yenenler'in sahneleyeceği eğlence dolu gösteri 'Çift Terapisi', Antalya Aktüel Açıkhava Sahnesi’nde 3 Ekim Salı günü 21.00’de Antalya seyircisi ile buluşacak. Berfu Yenenler ve Eser Yenenler, kendi ilişkilerinde karşılaştıkları zorlukları ve komik anıları paylaşarak ilişki dünyasının çılgınca dönüşlerini irdeliyorlar. Onlar, ilişkilerde yaşananların ardındaki mizahi yönü gün yüzüne çıkarıyor. Kadın erkek ilişkilerindeki problemler ortak mıdır yoksa her ilişki kendine mi özgüdür? Berfu Yenenler ve Eser Yenenler ilişkilerinde yaşadıkları problemleri çözmek için çift terapisine gitmeye gerek olup olmadığına seyirciyle birlikte karar verecek.

 Berfu ve Eser’in keyifli sohbetiyle dolu, gülme krizlerine dönüşen sinir krizleri ve ilişkilerin tuhaf dünyasına dair daha fazla sürprizlerin sizi beklediği bu gösteri, 75 dakika ve tek perde olarak sahnelenecek.  Sahnelenecek olan ‘Çift Terapisi’nin ise biletlerine online olarak erişim sağlamak mümkün olup biletler ise 280 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunuldu.

AKTÜEL AÇIK HAVA HAKKINDA
Kepez Kent Ormanı’nda yer alan, tarihi amfi tiyatrolardan esinlenilerek mimari projesi hazırlanan 3 bin kişilik açık hava tiyatrosu, 2 bin 800 metrekarelik alana inşa edildi. Hafif raylı sisteme ve çevre yoluna yakınlığıyla kolay bir şekilde ulaşılabilecek olan açık hava tiyatrosunda, sahne, kulis, soyunma odaları, teknik oda, büfe ve seyirciler için lavabolar bulunuyor. Geniş otoparkıyla, park sıkıntısının yaşanmayacağı tesis, iklim koşullarıyla da misafirlerine yaz aylarında daha serin bir ortamda etkinlik izleme olanağı sunuyor. HABER/BUSE ER