Güneş, kızıl bir halı gibi Akdeniz'in sularının üzerine serilir her akşam Çamyuva’da. Denizin mavisine serpiştirilmiş altın kumlar, denizin sıcağını yansıtır. Kemer'in batısında, yaklaşık 7,5 km uzaklıkta, saklı bir cennet gibi uzanan doğanın kollarında sarmalanmış bu doğa harikası, adeta bir masal diyarından fırlamış gibi durur.

ÇAMYUVA'NIN ESİNTİSİ

Çam ağaçlarının gölgesinde, denizin serin esintisiyle buluşan Çamyuva, ruhu dinlendiren bir melodi gibi kulaklara çalıyor. Yeşilin binbir tonu arasında kaybolan tatil köyleri, oteller ve pansiyonlar, doğanın kollarında sakin bir dansa kapılıyor. Göz alabildiğine uzanan kumsal, adeta özgürlüğün kanatları, burada, zaman durmuş gibi ve her an…

Camyuva Plaji Yuruyus Yoludasf

DENİZİN MAVİSİNDE BİR RÜYA

Masmavi deniz, kumların altın sarısıyla buluşuyor, güneşin yumuşak dokunuşuyla dans ediyor. Çamyuva'nın plajı, adeta bir tablonun üzerine serilmiş gibi; her detayıyla bir sanat eseri. Sıcak kumların üzerinde yürüyüp, denizin serin sularında yüzmenin keyfi, hayatın en büyük zevklerinden biri. Antalya’ya yaklaşık 50 km mesafedeki Çamyuva Plajı’nda deniz, kum, güneş, huzur ve mutluluk var.

BİR DOĞA HARİKASI

Yeşilin en güzel tonlarıyla donatılmış bu cennet köşesi, şehir merkezine yakınlığıyla günübirlik ziyaretlere de uygun olduğu için her bir ziyaretçisini doğanın kollarında sarıp sarmalıyor. Kuş cıvıltılarıyla dolu huzurlu yollar, yürüyüşe çıkanların ruhunu dinlendiriyor, gözlerini büyülüyor ve kalplerine huzur katıyor.

Camyuva Beach4Ds

Her yıl binlerce yerli ve yabancı turistin akınına uğrayan Çamyuva, her bir misafirine kucak açıyor her tatil döneminde. Doğayla iç içe, huzur dolu bir tatilin kapılarını aralayan bu şirin beldede, herkes kendi huzur köşesini buluyor. Temiz plajları, yüksek standartlarda hizmet veren tesisleri ve sıcak insanlarıyla Çamyuva, ailelerin de sıklıkla tercih ettiği bir plaj.

Burada, zaman yavaşça akıyor, doğanın ritmiyle senkronize oluyor ve ruhunuzu besliyor. İsmiyle özdeşleşen çam ağaçları arasındaki bu cennet köşesinde, her an bir masalın içindeymiş gibi hissediyor, hayatın en güzel renklerini yaşama fırsatı buluyorsunuz.

Muhabir: ERENDİZ ÖZKURT/ÖZEL HABER