Sanatçıların dünyasını yakından tanıma fırsatı sunan 'Fuaye Sohbetleri', bale sanatını ve dansçıların yaşamlarını masaya yatırdı. Bale Sanatçıları Müge Öğüt ve Evren İskender, seyircilerle keyifli bir söyleşi gerçekleştirerek, bale sanatının inceliklerini ve sanatçıların merak edilen hayatlarını paylaştılar. Moderatörlüğünü Ezgi Bağlan'ın üstlendiği etkinlik, samimi bir sohbet havasında gerçekleşti.

Antalya Dob Fuaye Sohbetleri (1)

Bu özel etkinlik sınırlı sayıda katılımcı ile 11 Mayıs Cumartesi günü saat 18.30'da Haşim İşcan Kültür Merkezi fuaye alanında gerçekleşti. Katılımcılar, Giselle temsili öncesinde sanatçılarla bir araya gelme ve onlarla samimi bir sohbet etme fırsatı buldu.

Antalya Dob Fuaye Sohbetleri (3)

Antalya Devlet Opera ve Balesi, 2024-2025 sanat sezonunda "Fuaye Sohbetleri" ile sanatseverlere derinlemesine bir deneyim sunmaya devam edecek. Tekrar yapılması planlanan etkinliklerde opera, bale ve enstrüman sanatçıları, mesleklerinin inceliklerini ve perde arkasında yaşananları masaya yatırmaya devam edecekler. Sanatın ve sanatçıların perde arkasındaki dünyasını keşfetmek isteyen herkesin katılımına açık olan etkinlikler, sınırlı sayıda ücretsiz katılımcıyla buluşmaya devam edecek.

Kaynak: HABER MERKEZİ