Nazım Hikmet Kültür ve Kongre Merkezi, yeni bir etkinliği sanatseverler ile buluşturmaya hazırlanıyor. ‘Dracula Müzikali’ 19 Mart Salı günü saat 20.30’da Nazım Hikmet Kültür ve Kongre Merkezi’nde Antalya seyircisinin beğenisine sunulacak.

AŞK, GİZEM VE KORKUYU AYNI ANDA
Bram Stoker’ın klasik eseri Dracula sahne sanatlarıyla bir araya geliyor. Sahne görselleri ve kostümleriyle adeta büyüleneceğiniz, aşk, gizem ve korkuyu her anında hissedeceğiniz ve müziklerini ilk defa dinleyeceğiniz, bu görkemli müzikal ‘Kumbara Görsel Sanatlar Tiyatrosu’ prodüksiyonu ile Türkiye’de seyirci karşısına çıkıyor. Sizleri Transilvanya’dan İngiltere’ye uzanan bir karanlık serüvene götürecek Bram Stoker’ın klasik eseri ‘Dracula Müzikali’ 19 Mart Salı günü saat 20.30’da Nazım Hikmet Kültür ve Kongre Merkezi’nde Antalya seyircisine seyri yüksek anlar sunacak. Kendinizi son ana kadar adeta müzikalin bir parçası gibi hissedeceksiniz etkinliğin biletlerine ise online olarak erişim sağlamak mümkün olup, biletler 400 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunuldu.

MÜZİKALE DAİR
Yeni bir kan bulmak ve ölümsüzlerin lanetini yaymak için Transilvanya’dan İngiltere’ye gitmeye çalışan Dracula’nın hikâyesidir. Yazarın deyimiyle ‘Ölü Olmayan’ hayatını yeniden canlandıran ortaçağ asilzadesi Dracula’nın Mina’ya olan aşkıyla yeni soylu bir yaşam kurmak ve bir hipnoz sonucu kendi sonunu hazırlayan kaderinin planı, iyilikle kötülüğün amansız savaşıdır. 

Muhabir: BUSE ER/HABER