ANTALYA Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) farklı etkinliklere devam ediyor. ATSO Akademi işbirliği ile Antalya Halkla İlişkiler Derneği (AHİD) 29 Kasım-27 Aralık tarihleri arasında 5 haftalık ‘Halkla İlişkiler Akademi Eğitimleri’ etkinliği düzenleyecek. Etkinliğe katılmak için ATSO’nun sitesinde bulunan başvuru formu doldurmanız ve daha sonra etkinlik davetinizi almanız gerekiyor. Ücretsiz olan eğitim, 30 kişi ile sınırlı kaçırmak istemeyenlere duyurulur.

KATILIM BELGESİ VERİLECEK

Yapılacak olan eğitimin amacı, daha önce halkla ilişkiler alanında eğitim almamış halkla ilişkiler ve kurumsal iletişim uygulayıcılarıyla alanın güncel bilgilerini öğrenmek isteyen kişilere verilecek. Eğitimlerin 2024 yılı içinde de devam etmesi planlanıyor. Sonraki eğitimler için AHİD sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.  Beş haftalık tüm eğitimi tamamlayanlara katılım belgesi verilecek. Eğitim tarihleri: 29 Kasım - 6-13-20-27 Aralık 15.00 – 17.00 saatleri arasında ATSO Eğitim Salonu’nda gerçekleştirilecek.

ALANINDA UZMAN KİŞİLER!

5 hafta sürecek olan eğitime alanında uzman birbirinden değerli isimler yer alıyor. 29 Kasım 2023 - Halkla İlişkilerin Temel Kavramları eğitim için Doç. Dr. Bahar Urhan,  6 Aralık 2023 - Temel Halkla İlişkiler Uygulamaları eğitimi için Doç. Dr. Ayşad Güdekli, 13 Aralık 2023 - Kurumsal Sosyal Sorumluluk eğitimi için Doç. Dr. Sibel Hoştut, 20 Aralık 2023 - Halkla İlişkilerde Ölçme ve Değerlendirme eğitim için Prof. Dr. Seçil Deren v.h. Hof ve son olarak 27 Aralık 2023 - Dijitalde Halkla İlişkiler eğitimi için Gülin Ofluoğlu konuşmacı olacak. HABER/ÇİĞDEM KORKAN

Editör: Uğur Keskin