CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Finike İlçe Kadın Kolları Seçimli Genel Kurulu, ilçe başkanlığında gerçekleştirildi. Parti üyesi kadınların yoğun bir katılımıyla tek adaylı olarak gerçekleştirilen Genel Kurul’da Dilek Geyikçi, CHP Finike Kadın Kolları Başkanı olarak seçildi.

Cbrdtrftw

DİLEK GEYİKÇİ’DEN TEŞEKKÜR

Genel Kurul’da yapılan seçimin ardından konuşan CHP Finike Kadın Kolları Başkanı Dilek Geyikçi, seçilmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, üyelere teşekkür etti. Bundan sonraki sürecin kendileri için çok yoğun geçeceğini de ifade eden Dilek Geyikçi, “Genel Başkanımız Özgür Özel’in kadınlara olan yaklaşımını ve verdiği değeri hepimiz yakından biliyoruz. Yerel seçimlerde bu değerin ve güvenin karşılığını birçok il ve ilçede kadın belediye başkanlarımızın seçilmesi ile gördük” dedi.

6T3Wes

‘HEP BİRLİKTE KAZANACAĞIZ’

Yerel seçimlerde CHP’nin iktidar fişeğinin yakıldığını da söyleyen Kadın Kolları Başkanı Geyikçi, “Yerel seçimleri Genel Başkanımız Özgür Özel’in liderliğinde çok iyi bir sonuç alarak geride bıraktık. Şimdi CHP Belediyeleri olarak hizmetlerimizi en iyi şekilde vermek ve önümüzdeki genel seçimlerde arkamıza aldığımız bu rüzgâr ile iktidara ilerleyeceğiz. Bu dönemde olduğu gibi başta partimizin kadınları olmak üzere tüm kademelerimizle çalışacağız, hep birlikte kazanacağız” şeklinde konuştu.

‘TÜM KADINLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİM’

Görevi teslim aldığı geçmiş dönem başkanı Nurcan Çömlek’e de teşekkür ederek konuşmasını sürdüren Dilek Geyikçi, “Bu süreçte bana destek olan tüm kadınlarımıza, aileme, İlçe Başkanımıza ve tüm partililerimize teşekkür ediyorum. Aldığımız bayrağı daha ileriye taşıyacağız. Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün partisinde böyle bir göreve gelmenin gururunu yaşıyorum” diye konuştu.

Muhabir: ÇİĞDEM KORKAN/ÖZEL HABER