Kaş'ın incisi, Akdeniz'in kıyısında gizlenmiş bir cennet köşesi Acısu Halk Plajı. Burası, doğanın Antalya’nın yanı başında huzur bulmak isteyen herkes için bir mola noktası. Sessiz sakinliği ve berrak deniziyle, adeta bir masal diyarına açılan kapı gibi Acısu.

DOĞANIN KUCAĞINDA HUZUR

Kaş Belediyesi'nin özeni ve cömertliğiyle donatılmış olan Acısu Halk Plajı, doğal güzellikleriyle büyülüyor ziyaretçileri. Otopark gibi lüks detaylara bel bağlamadan, sadece doğanın kalbiyle buluşmak isteyenlere hitap ediyor. Plaj, tuvalet ve duş gibi temel ihtiyaçları da karşılıyor, böylece ziyaretçileri rahat ettiriyor.

Kaş Marina'nın uzantısı olan sahil şeridi, yerliler arasında denize girmek için vazgeçilmez bir nokta. Burada, dar çakıl taşlarıyla kaplı kumsal, adeta sizi özgürlüğe çağırıyor. Şemsiyenizi açıp, şezlongunuzda rahatça uzanırken, mavinin sakin serinliğiyle ruhunuzu dinlendirirsiniz.

03Bxc

MERKEZİ KONUMDA BİR CENNET

Acısu Halk Plajı, Kaş'ın kalbinde, Antalya’nın yanı başında gizlenmiş bir define sandığı gibi. Kaş merkezine sadece 2,5 kilometre uzaklıkta bulunurken, Kalkan'a olan mesafesi ise 29 kilometre. Bu merkezi konum, plaja kolay ulaşım sağlıyor ve ziyaretçilerine unutulmaz bir deneyim sunarak şehirden kaçma fırsatı sunuyor.

Mavinin en güzel tonlarıyla dans eden Acısu Halk Plajı, haftanın çoğu günü sessiz ve sakin olmasıyla ailelerin huzurlu bir gün geçirmesi için ideal bir seçenek.

ULAŞIM KOLAYLIĞI

Şehir içi minibüsler, plajların önünden yarım saatte bir geçiyor. Ancak merkezden başlayan kaldırım boyunca yürüyerek de plaja ulaşmak mümkündür. Her adımınızda, Kaş'ın büyüleyici atmosferiyle daha da iç içe geçersiniz.

06Ngcvbc

Plajın yanında bulunan özel işletme de ziyaretçilere lezzet dolu bir mola sunuyor. İsterseniz buradan şezlong ve şemsiye kiralayabilir, deniz kenarında keyifli bir yemek yiyebilirsiniz.

Acısu Halk Plajı, Kaş'ın ruhunu yansıtan bir ayna ve ilçenin en güzel plajlarından biri. Burada, doğanın sıcaklığıyla iç içe geçer, huzurun tadını çıkarırsınız. Unutulmaz bir deneyim için, sizi bu masmavi rüyaya davet ediyoruz.

Muhabir: ERENDİZ ÖZKURT/ÖZEL HABER