Süper Lig’in 21. Hafta karşılaşmasında Antalyaspor, Konyaspor deplasmanında sahaya çıktı. Kırmızı beyazlılar 1-0 yenik duruma düştüğü mücadeleden Buksa’nın golüyle 1-1 beraberlikle ayrıldı ve ligdeki puanını 30’a yükseltti. Kırmızı beyazlılarda Sergen Yalçın da Antalyaspor’un başında çıktığı maçlardaki yenilmezlik serisini devam ettirdi.

TARAFTARDAN BÜYÜK İLGİ

Konyaspor yönetiminin 21 Ocak Pazar günü oynanan Antalyaspor maçının deplasman tribünü bilet fiyatını 500 TL olarak belirlemesi Antalyaspor taraftarı tarafından tepki çekmişti. Buna rağmen kendilerine ayrılan bölümü dolduran Antalyaspor taraftarı 2300 kişi ile Konya’ya adeta çıkarma yaptı. 90 dakika boşunca hiç susmadan takımlarını destekleyen Antalyaspor taraftarı alınan 1 puanda büyük pay sahibi oldu. 

İLK AİLE DEPLASMANI

Bilet fiyatının gündem oluşturduğu deplasmana 7’den 70 tüm Antalyasporlu taraftar katılım gösterdi. 1-1 skor ile berabere biten maçın heyecanını eşi ve küçük kızı ile yaşayan Durali Altun’un sosyal medya üzerinden paylaştığı fotoğraf ise büyük beğeni topladı. Konya deplasmanına eşi Ayşe Altun ve kızı Güneş Altun ile birlikte giden Antalyasporlu Durali Altun’un, ‘İlk aile deplasmanı’ ifadelerine yer vererek paylaştığı fotoğraf, Antalyasporlu taraftarların büyük beğenisini topladı. 

Muhabir: AYSU DURSUN/ÖZEL HABER