Konyaaltı Sanat Eğitim Merkezi (KONSEM) tarafından düzenlenen yaz kursları, sanat ve eğitim tutkunları için dopdolu bir program sunuyor. Her yaş grubuna hitap eden geniş kurs yelpazesiyle, katılımcılar yeni beceriler kazanırken keyifli bir yaz geçirme fırsatı buluyor.

KURS ÇEŞİTLİLİĞİ

KONSEM'in yaz kursları, geniş bir yelpazede sanat ve eğitim alanlarını kapsıyor. Seramik, jimnastik, İngilizce, zumba, masa tenisi, halk oyunları, modern dans, pilates, takı tasarım, drama, görsel sanatlar, etkili ve hızlı okuma, zeka oyunları gibi birbirinden çeşitli kurslarla katılımcılara zengin bir deneyim sunulacak.

KAYIT VE DETAYLI BİLGİ

Kurslara katılmak isteyenler için kayıt tarihleri 27 Mayıs ile 2 Haziran arasında olacak. Detaylı bilgi almak ve online kayıt yapmak için www.konyaalti.bel.tr adresini ziyaret edebilir veya 0242 259 33 33 numaralı telefonla iletişime geçebilirsiniz.

24052024 Konsem Kurs Pop Up 202455

Kurslar ücretsiz olarak sunulacak ancak kayıtlar kontenjanla sınırlı olduğundan erken kayıt yaptırmak önem taşıyor. Katılımcılar, istedikleri kurslara yerlerinin garanti edilmesi için kayıt sürecini kaçırmamaları öneriliyor.

Konyaaltı Belediyesi'nin bu yaz programı, sanatı ve eğitimi toplumun geniş kesimlerine ulaştırarak kültürel etkileşimi ve kişisel gelişimi desteklemeyi amaçlıyor. Katılımcıların yaz aylarını keyifli ve verimli geçirmelerine olanak tanıyan bu kurslar, hem yeni beceriler kazanmak isteyenlere hem de hobilerini geliştirmek isteyenlere hitap ediyor.

Muhabir: ERENDİZ ÖZKURT/ÖZEL HABER