Konyaaltı İlçe Emniyet Müdürlüğü, Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatıyla Konyaaltı ilçesinin bir çok noktasında uygulamalar gerçekleştirdi. Altınkum Mahallesinde yapılan uygulamada “işyeri açma ve çalıştırma, çalışanlara ait SGK bildirimleri ve TABDK” belgelerini ibraz edemeyen bir işyerinde açık alkol satışının yapıldığı görülürken, işyeri hakkında adli ve idari işlem yapılarak kaçak alkol şişelerine el konuldu. 

AW103103_02
Molla Yusuf Mahallesinde, yabancı uyruklu şahıslara yönelik yapılan uygulamada, 18 şahsa tebliğ yapılırken, 11 şahıs İl Göç İdaresi Geri Gönderme Merkezine teslim edildi. Uygulamada elde edilen elektrikli bisikletler, çek çek arabaları ve 10 ton geri dönüşüm malzemesi belediye görevlilerine teslim edildi.

AW103103_05 
Liman Mahallesinde yapılan şok ve NARVAS uygulamalarında ise 5 adet silah, 56 adet fişek, bir miktar uyuşturucu madde ve 9 bin 600 adet dolu makaron, ruhsatsız silah taşıyabileceği değerlendirilen şahıslara yönelik yapılan uygulamada da 2 şahsın üzerinde 2 ruhsatsız tabanca, 1 adet şarjör ele geçirildi. 
                                 

Kaynak: İHA