Manavgat Belediyesi, Manavgatlıların hayat kalitesini artırmak adına önemli bir adım atıyor. Manavgat Belediyesi Aile Eğitim ve Sosyal Hizmet Merkezi, çocuklardan yetişkinlere kadar her yaş grubuna yönelik ücretsiz psikolojik destek danışmanlığı ve diyetisyen danışmanlığı hizmetlerini başlatıyor.

ÜCRETSİZ DİYETİSYEN DANIŞMANLIĞI HİZMETİ

Manavgat Belediyesi Aile Eğitim ve Sosyal Hizmet Merkezi, şehir sakinlerinin sağlıklı beslenme ve yaşam tarzı konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sunuyor. Alanında uzman diyetisyenler, bireylerin beslenme alışkanlıklarını değerlendirerek kişiye özel beslenme programları hazırlıyor ve sağlıklı yaşam için gerekli bilgi ve yönlendirmeleri yapıyor.

Yetiskinlere Yonelik Psikolojik Destek 790

ÜCRETSİZ PSİKOLOJİK DESTEK HİZMETİ

Merkez, çocuklardan yetişkinlere kadar her yaş grubundan bireylere ücretsiz psikolojik destek hizmeti sunuyor. Deneyimli psikologlar, kişisel gelişim, ilişkiler, stres yönetimi, depresyon, kaygı ve benzeri konularda bireylere destek oluyor. Bu hizmetle, Manavgatlılar, zorlu yaşam koşullarıyla baş etmeyi ve duygusal iyiliklerini artırmayı öğreniyorlar.

Whatsapp Image 2024 05 31 At 13.21.21

BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN

Manavgat Belediyesi Aile Eğitim ve Sosyal Hizmet Merkezi, sağlık ve mutluluk için sunulan ücretsiz hizmetlerden yararlanmak isteyen herkesi bekliyor. Daha fazla bilgi almak ve başvuru yapmak için 0242 742 60 03 numaralı telefonu arayabilir ya da merkezi ziyaret edebilirsiniz.

Muhabir: ERENDİZ ÖZKURT/ÖZEL HABER