Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası(MATSO) ile Antalya Sanayi ve Teknoloji Müdürlüğü iş birliğinde 'Sanayi Sicil Bilgi Sistemi, Sanayi Sicil Belgesi İş ve İşlemleri' bilgilendirme toplantısı MATSO Hizmet Binası Toplantı Salonunda gerçekleştirildi. Bilgilendirme toplantısına, MATSO Başkanı Seydi Tahsin Güngör, Meclis Başkanı Sedat Öz, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Ömer Ersoy ve uzmanları, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Akdeniz Bölge Koordinatörü Hasan Demirtaş, MATSO Meclis Başkan Yardımcısı Ezgi İnci Korkusuz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Özen ve oda üyeleri katıldı.

Matsoda Bilgilendirme Toplantisi 27867 (1)

Bilgilendirme toplantısı MATSO Başkanı Seydi Tahsin Güngör'ün konuşmasıyla başladı. Oda üyelerine yönelik eğitim ve seminerlere önem verdiklerini vurgulayan Başkan Güngör, "Öncelikle Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Ömer Ersoy ve uzmanları, TSE Akdeniz Bölge Koordinatörü Hasan Demirtaş olmak üzere katılım sağlayan üyelerimize şahsım ve kurumum adına teşekkür ederim. Oda olarak böyle eğitim, seminer ve toplantılarına önem ve öncelik veriyoruz. Biliyoruz ki toplantı, eğitim ve seminerlere katılım sağlayan üyelerimizin iş ve işlemlerine katkı sağlayacaktır. MATSO olarak amacımız ekonomisi çeşitlenmiş, yaşam kalitesi yükselmiş; güçlü turizmi, güçlü tarımı, güçlü ticareti ve güçlü sanayisi olan güçlü bir Manavgat ekonomisi için var gücümüzle çalışıyoruz" diye konuştu.

Verimli geçen bilgilendirme toplantısının ardından katılımcıların soruları da cevaplandırıldı. Toplantı hatıra fotoğrafı çektirilmesi ile sona erdi.

Kaynak: DHA