Muratpaşa Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’na özel düzenlenen ‘Gönüllerin Sesi’ konseri ile müzikseverleri bir araya getiriyor. Bu anlamlı günde, Muratpaşa Belediyesi Değirmenönü Kursiyerleri, bağlama performanslarıyla izleyicilere unutulmaz bir akşam yaşatacak.

AHMET ÜÇER ŞEFLİĞİNDE UNUTULMAZ BİR GECE

Konser, Şef Ahmet Üçer yönetiminde gerçekleşecek. Ahmet Üçer, bağlamanın ustalıkla çalındığı bu özel geceye damgasını vuracak. Katılımcılar, hem genç yeteneklerin hem de bağlamanın eşsiz ezgileriyle buluşma fırsatı yakalayacak.

Whatsapp Image 2024 05 15 At 10.13.57

Etkinlik, 15 Mayıs Çarşamba akşamı saat 20.30’da Muratpaşa Belediyesi Kültür Salonu’nda düzenlenecek. Müzikseverler, bu eşsiz konsere ücretsiz olarak katılabilecekler. Bağlamanın ruhunu hissetmek ve genç kursiyerlerin performanslarını izlemek isteyen herkesi Muratpaşa Belediyesi, bu özel geceye davet ediyor.

19 MAYIS COŞKUSU VE BAĞLAMA TINILARI BİR ARADA

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na özel olarak düzenlenen bu konser, aynı zamanda bayram coşkusunu müzikle buluşturacak. Atatürk’ün gençlere armağan ettiği bu önemli günde, müziğin birleştirici gücü ile genç yetenekler sahnede olacak.

Muhabir: ERENDİZ ÖZKURT/ÖZEL HABER