ANTALYA' nın kültür ve sanat odağı Türkan Şoray Kültür Merkezi, yeni sezonu dopdolu bir programla açıyor. Konserler, tiyatrolar ve stand-up gösterileriyle Mart ayı, sanatseverler için kaçırılmayacak fırsatlarla dolu. Merkez, 26 Mart Salı günü saat 20.30’da ‘Roma'da Bir Cinayet’ adlı tiyatro oyununu tiyatroseverlerin beğenisine sunacak. Komedi türündeki ağzınız kulaklarınızda izleyeceğiniz bu keyifli oyun, 1 saat 20 dakika süreyle sahnelenecek. Etkinliğin biletlerine ise online olarak erişim sağlamak mümkün olup biletler 240 TL’den başlayan fiyatlar dahilinde satışta.
‘Roma’da Bir Cinayet’ isimli tiyatro oyunu, dinmeyen temposuyla seyirciye ‘acaba’ sorusunu ağzı kulaklarında sorduran bir oyun olma özelliğine sahip.  Tek perde, asla dinmeyen temposuyla izleyenleri Roma’nın aşk dolu atmosferinde hem ilginç bir evliliğe hem de garip ayrılığa götürüyor. Gerçekten her evlilik bir cinayet midir ya da hiçbir ilişki de yalan yok mudur? Aşk her şeyden üstün gelebilir mi bu çağda?

OYUNA DAİR
Aşkın şehri Roma’da muhteşem olması gereken bir gün hiç de beklenildiği gibi gitmez. Sonu kestirilemeyen bu muhteşem gün, herkesin sırlarının bir bir ortaya döküldüğü unutulmaz bir sona şahitlik edecektir. Bu sonda birinin değil hepsinin parmağı vardır. Hepsi bir o kadar kazanan, bir o kadar kaybedendir. Tıpkı hayat gibi! 

Muhabir: BUSE ER/HABER