ANTALYA Kültür Sanat’ta her ayın üçüncü Perşembe günü Klinik Psikolog Ayşe Özlem Özel ile ‘Korkma Biz Varız’ söyleşileri düzenleniyor. Bu ayın konuğu Uzman Klinik Psikolog Ceren Sarı olacak. ‘İkili İlişkilerde Sağlıklı İletişim’ konu başlığı ile ‘İlişkilerde çatışmak ve uzlaşmak arasındaki farklar nelerdir? Sağlıklı iletişim ile uzlaşma nasıl sağlanabilir?’ sorularının cevapları konuşulacak.13 Haziran Perşembe günü 19.00- 21.00 saatleri arasında AKS’de yapılacak olan söyleşide kontenjan sınırlı. Söyleşiye katılmak isteyenler AKS’nin internet sitesinden kayıt yaptırabilir.

Whats App Image 2024 05 18 At 13.07.36 4

UZMAN KLİNİK PSİKOLOG NEYE BAKAR?

Klinik psikologlar, bireylerin ruh sağlığını iyileştirmek için psikoterapi ve danışmanlık sağlar. Bu uzmanlar, insanların stres, depresyon, anksiyete, travma sonrası stres bozukluğu, bağımlılık ve diğer ruh sağlığı sorunlarıyla başa çıkmalarına yardımcı olurlar.

AKS NEDİR?

Antalya Kültür Sanat (AKS), 2015 yılında kapılarını açtı. ATSO Eğitim Araştırma ve Kültür Vakfı’nın Antalya için yeni bir cazibe merkezi oluşturmak, hem Antalyalıları hem de kente gelen yerli ve yabancı konukları sanatın ve kültürün farklı renkleriyle buluşturmak amacıyla kurduğu bir platform olan Antalya Kültür Sanat, ulusal ve uluslararası sergilere ev sahipliği yapıyor, yetişkin ve çocuklar için sanat eğitimleri veriyor; felsefeden edebiyata, sinemaya, gündeme ilişkin konferans ve panellere uzanan geniş bir yelpazede kültür ve sanat etkinlikleri düzenliyor.

Muhabir: ÇİĞDEM KORKAN/HABER