Antalya Akra Caz Festivali'nin heyecan verici atmosferi, 7. kez müzikseverleri büyüleyici bir yolculuğa davet ediyor. Akdeniz'in serin esintisiyle dans eden, Bey Dağları'nın görkemli siluetleri arasında, 24 Mayıs - 12 Haziran 2024 tarihleri arasında Antalya'nın kalbinde, Akra Hotel'in muhteşem açık hava sahnesinde gerçekleşecek.

Festival, yalnızca cazın değil, funk, rock, Latin, soul, pop ve elektronik müziğin de zirve yaptığı bir platform sunacak. Her biri kendi alanında ustalaşmış sanatçılar, izleyicilere unutulmaz anlar yaşatacak.

Biletler, 15 Nisan'dan itibaren Biletix gişelerinde ve biletix.com adresinde müzikseverlerle buluşacak.

Bu yılki festivalde sahne alacak bazı isimler arasında Dany Brillant, Ibrahim Maalouf, Igor Butman, Larisa Dorina, Moskova Caz Orkestrası, Aziza Mustafa Zadeh, Ralf Cetto, Simon Zimbardo, Kerem Görsev, Ferit Odman, Volkan Hürsever, Engin Recepoğulları, Barış Doğukan Yazıcı, Bulut Gülen, Judith Hill, Eggmann Quartet, Esra Gürçay Quintet, Dila Bahar Quartet, Nubya Garcia, Fazıl Say, Eylül Ergül, Akra Jazz Band, Çağlayan Yıldız, Serdar Barçın, Ozan Çelikel, Barış Dağhan ve Yekta Kopan yer alıyor. Bu yılki Antalya Akra Caz Festivali, müzikseverlere unutulmaz bir deneyim vadederken, aynı zamanda sanatın evrenselliğini kutlamak için bir fırsat sunuyor.

Whatsapp Image 2024 04 15 At 09.46.40

Muhabir: ERENDİZ ÖZKURT/ÖZEL HABER