Geçtiğimiz günlerde Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi ile 4 ay süren evliliğini tek celsede bitiren Şeyma Subaşı, son paylaşımı ile gündemde yerini yine aldı. Şeyma Subaşı'nın 'g-stringli' paylaşımı sosyal medyanın en çok konuşulan konularından biri oldu. 


Mısırlı Mohammed Alsaloussi ile 2 Mayıs'ta evlenen Şeyma Şubaşı geçtiğimiz günlerde Beykoz Adliyesindeki duruşmada boşanmıştı. Şeyma Subaşı, evlilikte psikolojik şiddet gördüğü iddiası ile mahkemeye başvurmuş, mahkeme de çiftin boşanmasına karar vermişti. 

10-19

ŞEYMA SUBAŞI KİMDİR?

Şeyma Subaşı, 1990 yılında İstanbul'da doğdu. 16 yaşından bu yana modellik de yapan Subaşı, 2008 yılında  Miss Turkey yarışmasına katılsa da derece elde edemedi. Subaşı ayrıca İstanbul Aydın Üniversitesi Moda Tasarım Programı'nı bitirdi.  Subaşı'nın ünlü olmasının önünü ise 'Var Mısın Yok Musun' yarışması açtı. Bu yarışmaya katılan genç kadın ile yapımcı Acun Ilıcalı'nın arasında başlayan ilişki uzun yıllar magazin basınını meşgul etti. 

12-11

Evli olduğu dönemde Şeyma Subaşı ile ilişkinin başladığı konuşulan Acun Ilıcalı'nın eşi eşi Zeynep Ilıcalı'dan boşandıktan sonra genç kadın ile paylaştığı fotoğraflar uzun süre gündemden düşmedi. Sevgili oldukları süreçte hamile kalan Şeyma Subaşı'nın Acun Ilıcalı'dan Melisa adında bir kızı bulunmaktadır. Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı, kızları dünyaya geldikten birkaç yıl sonra Fransa'nın Marsilya şehrinde  18 Eylül 2017 tarihinde evlenmişti. 250 kişinin katıldığı bu evlilik töreninden bir yıl sonra ise 26 Kasım 2018 tarihinde çift ayrılmış, bu sefer de boşanma haberleri ile basında sıkça yer almıştı. 

13-3

Acun Ilıcalı ile evlililiği bittikten sonra da popülerliğini kaybetmeyen Şeyma Subaşı, birçok iş girişiminde bulunurken yayınlanmış bir de kitabı bulunuyor. Boşanma sürecinden sonra birkaç isimle adı aşk haberlerinde geçen genç kadın son olarak Mısırlı Mohammed Alsaloussi ile 2 Mayıs'ta evlenmiş ancak geçtiğimiz günlerde boşanmıştı. Şeyma Subaşı şu sıralar ise sosyal medya hesaplarında yaptığı paylaşımlarla dikkat çekerken 3 milyona yakın da takipçisi bulunuyor. 

06-6

Kaynak: HABER MERKEZİ