ANTALYASPOR'DA 25 Ekim tarihinde yapılacak olan genel kurula kadar olan süreçte Anonim Şirket Başkanı olarak görev yapacak olan Sinan Boztepe Kanal V’ye konuştu. Başkan Boztepe, “Hepimizin motivasyonu tam, herhangi bir sorun yok, Gaziantep maçımız var sonrasında ise layıkıyla genel kurula gideceğiz. Aslolan Antalyaspor’dur” dedi.

HERHANGİ BİR ENGEL YOK

Anonim Şirket yönetiminde hem Aziz Çetin ile hem de Sabri Gülel ile birlikte çalıştığını belirten Antalyaspor Anonim Şirket Başkanı Sinan Boztepe, “Hakikat tekdir. Dernek kendi görevlerini yerine getirir. Derneğin kesinlikle anonim şirketi engellemesi bugüne kadar söz konusu olmadı. Bunu söylersek bizler de Antalyaspor’a  ihanet etmiş oluruz” dedi.

BAŞKAN ADAYLIĞINI DÜŞÜNÜYOR MU?

25 Ekim’de yapılacak olan genel kurulda başkan adaylığı ile ilgili görüşünü de açıklayan Sabri Gülel “Önemli bir süreci yönetmeye çalışıyoruz. Bizim için önemli olan bu süreci doğru bir şekilde yönetilmektir. Ama göre bize düşerse şehrin dinamiklerini de göz önünde bulundurarak bir çalışma yaparız” şeklinde konuştu.  HABER/AYSU DURSUN