A Milli Takım’daki genç oyuncuların Ümit Milli Takım’a gönderilmesi üzerine eski futbolcu ve eski Beşiktaş yöneticisi Beyaz TV yorumcusu Sinan Engin A Milli Takım Teknik Direktörü Vicenzo Montella’ya menajerlerle işbirliği yaptığını ima ederek uyarılarda bulundu. 

SERT UYARI
Sinan Engin “Sevgili Montella menajerlerle bir daha iş yapma. Bir daha böyle bir şey yaparsan şahitli bir şekilde olan biteni anlatırım. Bir daha menajerlerin işlerine alet olma. Kimleri neden çağrıyorsun biliyorum. Daha fazla konunun içine girmeyeceğim” dedi. 

Whatsapp Image 2024 03 24 At 17.52.00 (1)

AKILLARA EROL ERDAL ALKAN GELDİ

Erol Erdal Alkan milli takımın başında Lucescu varken Romanya ve Arnavutluk maçının olduğu dönem milli takıma çağrıldı. Surinamlı bir anne ve Türk bir babanın çocuğu olan Erol Erdal Hollanda’da futbol kariyerine başladı. 2012/2013 sezonunda Başakşehir’in altyapısına transfer olan Erol, ardından Elazığspor, Kocaeli Birlik ve Hatayspor takımlarında top koşturduktan sonra Hollanda ikinci ligi Eerste Divisie ekiplerinden FC Dordrecht’e tranfser oldu. 

Whatsapp Image 2024 03 24 At 17.52.01

BAZI FUTBOLCULARI İLK KEZ BU KAMPTA GÖRDÜM

FC Dordrecht’e transfer olduktan sonra A Milli Takım’a çağrılan Erol Erdal Alkan için Mircea Lucescu “Bazı futbolcuları ilk kez bu kampta gördüm” dedi. Bu açıklaması tepki aldıktan sonra Mircea Lucescu ”Altyapı antrenörlerimiz bana 4 futbolcu önerdi. Ben de bu futbolcuların maçlarını scout sistemi ile ekrandan izledim. Aralarından en çok Erol’u beğendim" dedi.

28 YAŞINDA FUTBOLU BIRAKTI 

Erol Erdal Alkan 28 yaşına geldiğinde kendisine kulüp bulamadı ve futbolu bıraktı. Alkan şuan 30 yaşında.

Muhabir: STAJYER/ARİF CAN YILDIZ