Müzik tutkunlarının buluşma noktası haline gelen ‘Müzik Sokakta’ etkinlikleri, Muratpaşa Belediyesi'nin düzenlediği birbirinden renkli konserlerle bu hafta sonu da devam ediyor. Cuma ve cumartesi günleri üç farklı noktada düzenlenecek konserler, Antalya'nın her kesiminden müzikseverleri ağırlamaya hazırlanıyor.

BARIŞ AKTE İLE MELODİLERİN RİTMİ
31 Mayıs Cuma günü saat 18.00'de başlayacak olan ilk konserde, Barış Akte sahne alacak. Mehmet Ziya Gökalp Parkı'ndaki Denizyüzü Kafe, bu müzik dolu akşamın ev sahipliğini yapacak. Barış Akte'nin eşsiz performansıyla parkın atmosferi, müzikseverleri büyüleyecek.

İKİ FARKLI KONSER, İKİ FARKLI DENEYİM
1 Haziran Cumartesi günü ise iki ayrı noktada gerçekleşecek konserlerle müzik dolu bir gün daha Antalyalıları bekliyor. 

Whatsapp Image 2024 05 29 At 14.23.55
Yalım Park, saat 18.00'de başlayacak olan bu özel konserle renklenecek. Hayat Sahnesi Derneği'nin solistleri, baharın enerjisini ve coşkusunu müzikseverlerle buluşturacak. Keyifli melodiler ve sıcak bir atmosfer, Yalım Park'ı renklendirecek.


Aynı saatte başlayacak olan bir diğer konser ise Şehit Diplomatlar Parkı'nda gerçekleşecek. Sedir Mahallesi'nde bulunan park, Yasin Ateş'in müzik ziyafetiyle dolacak. Muratpaşa Belediyesi sizi de bu eşsiz atmosferde unutulmaz bir akşam geçirmek için Şehit Diplomatlar Parkı'na davet ediyor.

MÜZİK SOKAKTA
‘Müzik Sokakta’ etkinlikleri, Antalya'nın kültürel dokusuna katkı sağlarken, müzikseverlere unutulmaz anlar yaşatıyor. Muratpaşa Belediyesi'nin bu özel etkinlikleri, her hafta sonu farklı sanatçılar ve farklı mekanlarla Antalya'nın sokaklarını müzikle coşturuyor.

Muhabir: ERENDİZ ÖZKURT/ÖZEL HABER