Geçen hafta Kırmızı takımdan Bozok’un elenmesinin ardından bu hafta ise bir kadın yarışmacının elemesi gerçekleşecek. 

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2024 All Star’da heyecanı çıtaya yükselten mücadele için Kırmızı ve Mavi takım parkurdaki yerlerini aldı. Takımlar mücadeleyi kazanmak için engelleri aşarak sembolleri düşürmeye çalıştı. 

Mücadelenin 11-11’lik skorla berabere sonuçlanmasının ardından oyunu kazanmak için iki takımdan 4’er yarışmacı müthiş bir mücadele ortaya koyarak karşılaşmayı tamamladı. Kırmızı takım dokunulmazlık oyununu kazanarak büyük ödülün de sahibi oldu. 

İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU? 

Mavi takım arasında yapılan oylamada çıkan isim, bu hafta 11 oyun 7’sini alan ikinci eleme adayı Aysu oldu. Eleme adayı olması hakkında konuşan Aysu ise “Pes etmeyeceğim. Elimden geleni yapacağım. Rakiplerimi bekleyeceğim. Herkesin hakkında hayırlısı olsun” dedi. 

Whatsapp Image 2024 03 25 At 10.58.59

BİRİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU? 

Oylama sonucunda haftanın ilk kadın eleme adayı kırmızı takımdan Aleyna oldu.

Whatsapp Image 2024 03 25 At 10.58.59 (1)

'KIZIMI GÖRECEĞİM İÇİN ÇOK MUTLUYUM'

Survivor'da geçen hafta erkek elemesinin gerçekleşmesi üzerine adaya veda eden isim, final mücadelesinde Batuhan’a 5-0 kaybeden Bozok oldu. Bozok veda konuşmasında “Bugün sabahtan beri hissediyordum, düellodan çıkamayacağımı hissediyordum. Böyle bir his vardı üzerimde. Belki atışlarda yanlış yaptım. İkinci rauntta başka bir şey seçmeliydim. Elim ısındı zannettim. Olmadı, olmayınca olmuyor. Benim Survivor'la serüvenim şöyle başladı; Turabi'nin Instagram'daki yazdığı mesajı gördüm. Turabi'yi aradım. ‘Gidiyor musun?’ dedim, ‘Gidiyorum’ dedi. Dedim ‘Ben de geleceğim’. Sörf tahtamı aldım, garajıma koydum ve buraya geldim. Burada olmamın en büyük sebebi dünya güzeli bir kızımın olması. Onun 50 yaşındaki babasının böyle yarışmacılarla mücadele etmesini görmesi. Benim için en önemli olan şey bu. Kızımı göreceğim için çok mutluyum" dedi.

Whatsapp Image 2024 03 25 At 10.58.59 (2)

Muhabir: STAJYER/ARİF CAN YILDIZ