Geçen hafta Kırmızı takımdan Pınar’ın elenmesinin ardından bu hafta ise bir erkek yarışmacının elenmesi gerekiyordu. Mavi takımdan Batuhan Karacakaya ve Hakan Hatipoğlu eleme listesinde yer alırken Kırmızı takımdan Özgür ve Bozok eleme listesinde yer aldı.

SURVİVOR’A KİM VEDA ETTİ?

Batuhan Karacakaya ile final karşılaşmasına çıkan Bozok heyecanın bir an eksilmediği mücadelede rakibine 5-0 mağlup oldu ve Survivor hayallerine veda etti. Geçen hafta da Pınar’ı kaybeden Kırmızı takım iki hafta üst üste kadrosundan eksilme yaşamış oldu. Bozok’un vedasının ardından Kırmızı takım derin bir üzüntü yaşadı. Daha önce 2013’te Survivor yarışmasına katılan Bozok ikinci Survivor kariyerini de sonlandırdı.

Bozok (1)

BOZOK KİMDİR?

Bozok Gören, evli ve bir çocuk sahibidir. Bozok Gören, 5 Ocak 1974 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Aslen Ankaralı olan Bozok, eğitimini Ankara, İstanbul ve Amerika'da tamamladı. 2000 yılında Neşe Erberk ajansında mankenlik yapmaya başlayan Bozok Gören, aynı zamanda su altı teknolojisi eğitimi alan profesyonel bir dalgıçtır. 2013 yılındaki Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasına katılarak adını duyuran Bozok Gören 2012 yılından bu yana Amerika'da tanıştığı Amy ile evlidir. Gemma Ocean Gören adında bir kız çocuğu vardır. Bozok Gören'in boyu ise 1.95’tir.

Survivor 2024 All Star; pazartesi, salı, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar olmak üzere haftanın altı günü saat 20’de TV8 ekranlarında yayınlanıyor.

Muhabir: STAJYER/ARİF CAN YILDIZ