SANAT şehri Antalya, her ay farklı konuklar ve konularla bilimsel ve sosyal becerileri destekleyen atölyelerde buluşmaya devam ediyor. Çevre Eğitim ve İnovasyon Merkezi, ‘Sürdürülebilir ve yaşanabilir bir Antalya için’ çalışmayı sürdürüyor. Çocuklara ve yetişkinlere yönelik söyleşi ve atölyelerin olduğu faydalı bir hafta katılımcılarını bekliyor. Karaalioğlu Parkı içerisinde yer alan Merkez’de 28 Kasım Salı günü saat 15.00’de Tıbbi ve Aromatik Bitkilerle Tütsü Yapımı’ adlı etkinliği, eğitmen eşliğinde gerçekleştirilecek.

ETKİNLİK HAKKINDA
Kokuların dinlendirici ve iyileştirici deneyimini seven biriyseniz evinizde mutlaka tütsü bulunuyor olmalı.  Tütsü, sadece bulunduğun ortamın güzel kokmasını sağlamaz aynı zamanda bu koku tınılarıyla enerjileri de sakinleştirerek nötrler. Evin atmosferini dinginleştiren ve aslında dekorasyonun bir parçası olan tütsüleri tıbbi ve aromatik bitkilerden zevkinize göre yapabileceğinizi biliyor muydunuz?

HERKES İÇİN ETKİNLİK VAKTİ
Her gün farklı atölyede gerçekleştirdiği koreografi etkinlikler ile çocuklara, genç ve yetişkin bireylere de kazanım sağlayan merkeze tüm vatandaşlar ücretsiz bir şekilde katılabilir. Detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar, www.antalya.bel.tr ve sosyal medya hesaplarını takip ederek günlük ve haftalık atölye çalışmalarına erişebilir. HABER/BUSE ER