NOW TV ekranlarında yayınlanan Yabani dizisinin Cumartesi günü yayınlanacak olan yeni bölümü merakla bekleniyor. Diziyi sevenler, Yaman'ın Rüya'yı kurtarıp kurtaramayacağını öğrenmek isterken genç kızın Serkan'ın eline düşmesinden endişe ediyor. Normalde Salı günü yayınlanan ve geçtiğimiz günlerde yayın günü değişen dizi, her hafta Cumartesi saat 20.00'de izleyicilerle buluşuyor. 

Yabani 34 (7)

Yönetmenliğini Çağatay Tosun'un üstlendiği, senaryosunu Hilal Yıldız'ın kaleme aldığı NOW TV’nin yapımı Yabani dizisinin 34. bölümde yaşanacak olaylar zinciri paylaşıldı. İzleyiciler, başrollerini Halit Özgür Sarı, Simay Barlas, Dolunay Soysert, Yurdaer Okur, Bertan Asllani, Tayanç Ayaydın ve Şebnem Hassanisoughi'nin paylaştığı dizi de neler olacak sorusunun yanıtını merak ediyor. 

Yabani 34 (8)

YABANİ 34. BÖLÜM ÖZETİ

Yaman’ın tek bir amacı vardır: Rüya’yı kurtarmak! Rüya gerçekte kim olduğunu bile anlatamadığı, kendisine inanmayan insanların arasında kilit altındadır. Ve tehlike gitgide büyümektedir. Şebnem’i kontrol altına aldığını zanneden Serhan için ortadan kaldırması gereken tek risk Rüya kalmıştır. Yaman, Rüya’yı zamanında bulabilecek midir; yoksa genç kız da annesi gibi Serhan’ın eline mi düşmek üzeredir?

Yabani 34 (6)

Serhan’ın yakayı ele vermesi, bütün çocuklarının onun gerçek yüzünü görüp Yaman’ın yanında olmasına bağlıdır. Çağla bir yandan da Yakup tarafından köşeye sıkıştırılmış durumdadır. Asi ve Alaz duruma müdahale ederler. Alaz’ın kardeşini korumak için yaptığı hamle aşkın sınırlarını zorlayacak türdendir.

Yabani 34 (4)

Yaman, kardeşlerini yanına çekmek için ya hep ya hiç dedirtecek bir oyun kurar. Fakat sırlarla ördüğü duvarlar yıkıldıkça Serhan’ın artık cüret etmeyeceği hiçbir şey kalmamıştır.

Yabani 34 (5)

Yabani 34 (1)

Yabani 34 (2)

Kaynak: HABER MERKEZİ