BAĞIMSIZ Sanat Hareketi'nin düzenlediği ve Antalya Çağdaş Eğitim ve Kültür Vakfı (ANTÇEV) Resim Atölyesi minik sanatçılarının bir arada olacağı, kuşaklar arası sanat buluşmasını hedefleyen ‘Zaman ve Sanat II’ başlıklı resim sergisi Antalya Arkeoloji Müzesi’nde açılışını yaptı. Çocuk seslerinin mutluluğu ile dolup taşan sergi 31 Ocak’a kadar ziyaret edebilir.

Whatsapp Image 2024 01 18 At 12.39.30 (1)

TEŞEKKÜR BELGELERİ VERİLDİ

Sergi açılışını yapan ANTÇEV Yönetim Kurulu Başkanı Figen Bostancı, bir eğitimci olarak çocukların sanatla olan bağına dikkat çeken konuşma yaptı. Konuşma sonrası Başkan Bostancı, Profesör Doktor Filiz Ersel Tüzüner, Nuran Özkırım ve Sami Sargın ile çocuklara günün anısına teşekkür belgelerini sundu.

Whatsapp Image 2024 01 18 At 12.39.30

SERGİ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Bağımsız Sanat Hareketi Kurucusu Sevda Kesim, “Bir çocuk gülerse dünya güler felsefesiyle çıkılan bu anlamlı sanat yolculuğunda çocukların yüzündeki mutluluk her şeye değerdi” dedi. Başkan Kesim, daha sonra kendi grubunun sanatçılarına belgelerini verdi. Misafir çocuklar ve minik sanatçılarla hatıra fotoğrafı çektirdi. ANTÇEV Resim atölyesinin 19 çocuk sanatçısının 19 eseri ve Bağımsız Sanat Hareketinin 10 sanatçısının 24 eseri yoğun ilgi gördü. 

Muhabir: ÇİĞDEM KORKAN/ÖZEL HABER