Antalya Şehir Tiyatrosu (AŞT) ‘Kunduracı Doktor’ isimli tiyatro oyununu yarın akşam saat 20.00’de Doğu Garajı Kültür ve Ticaret Merkezi’nde tiyatroseverlerle buluşacak. İlk gösteriminden itibaren seyircinin büyük ölçüde beğenisini kazanmış ve tiyatro seyircisinin ilgisini hala canlı tutan oyunun bu gösterimini de kapalı gişe gerçekleştirmesi bekleniyor. 

BİLETLER SATIŞTA
Geçmişte başarılı bir doktor olan ama hayatı hayal kırıklıklarıyla dolu Nikola Kos ve ailesinin Belgrad'ın yer altı dünyasında yer alan kişilerle hayatlarının kesişmesi sonucu gelişen olayları ele alan oyunun biletleri ise www.ast.gov.tr adresinden ya da AŞT gişelerinden temin edilebilir.

OYUNA DAİR
Duşan Kovaçeviç’in 2001 yılında tamamladığı oyun, geçmişte başarılı bir doktor olan ama hayatı hayal kırıklıklarıyla dolu Nikola Kos ve ailesinin Belgrad’ın yer altı dünyasında yer alan kişilerle hayatlarının kesişmesi sonucu gelişen olayları anlatıyor. AŞT’nin yetenekli oyuncuları tarafından sahneye koyulacak oyunda, mesleğine bağlı, Viyana'da eğitim görmüş idealist ünlü cerrah Nikola Kos, değişen değer yargılarıyla birlikte var olan şiddet ve yozlaşma içinde izleyiciyi içsel bir yolculuğa çıkarak her şeye rağmen insan olarak kalabilme çalışmasının zorlu yolculuğunu yansıtacak. 

Muhabir: BUSE ER/HABER