ANSİAD 35. Olağan Genel Kurul Toplantısında belirlenen ve 2024 - 2026 faaliyet döneminde yönetim kurulunda görev alacak Ercan Özbek, İlhan Karakaya, İsmail Volkan, Burak Gönen, Musa Taşkın, M. Mesut Özderin, Gülden Alp, Tayfur Ardıç ve Mehmet Cantürk, görev dağılımını belirlemek için Akra Otel'de toplantı gerçekleştirdi. 

Yönetim kurulu üyelerinin görev ve sorumluluklarının belirlendiği toplantıda görev dağılımı şu şekilde gerçekleşti;

Ercan Özbek başkanlığındaki yönetim kurulunda Burak Gönen ve Tayfur Ardıç başkan yardımcılığı, İsmail Volkan genel sekreter, M. Mesut Özderin genel sekreter yardımcısı, A. İlhan Karakaya mali yönetmen, Musa Taşkın mali yönetmen yardımcısı, Gülden Alp toplantı yönetmeni, Mehmet Cantürk toplantı yönetmeni yardımcısı görevlerini üstlendi.

ANSİAD'ın yeni dönem başkanı seçilen Ercan Özbek, “ANSİAD Yüksek Danışma Kurulu'nun tavsiyesi ve genel kurulumuzun takdiriyle üstlenmiş olduğumuz bu onurlu görevi çok değerli takım arkadaşlarımla birlikte derneğimizin kuruluş ilkeleri ışığında en iyi şekilde yerine getirme gayretinde olacağız. Bu görevi yerine getirirken de şehrin tüm dinamikleriyle yakından çalışmak ve bunu yaparken siyaset üstü duruşumuzu korumak önceliğimiz olacak" dedi. 

Kaynak: DHA