Antalyaspor’da 25 Ekim Çarşamba günü gerçekleştirilecek olan Olağan Genel Kurul Toplantısı için heyecan dorukta. Toplantı, Antalyaspor Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde saat 16:00'da gerçekleşecek ve Antalyaspor Anonim Şirketi yeni başkanını seçecek.

İKİ İSİM GÜNDEMDE

Kulislerde dolaşan bilgilere göre, seçime adaylığını koyacak iki isim yer alıyor. Bu isimlerden biri Sami Güral olurken diğer bir isim ise Sinan Boztepe.

TOPLANTI MADDELERİ

Antalyaspor Kulübü Genel Kurul Toplantısı’nın gündemi ise belli oldu. Kulüp, Genel Kurul Toplantısı'nın maddelerini duyurdu. Toplantı, yoklama ve açılış ile başlayacak olup başkanlık heyeti seçimi ile devam edecek. Toplantı başkanlığına, Genel Kurul Tutanağı'nın adına katılan pay sahipleri tarafından imzalanması yetkisi verilecek. Bunun ardından 01.06.2022 - 31.05.2023 yılı Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu, Mali Tablolar, Bilanço ve Gelir Tablosu okunacak ve aynı dönemde görev yapmış olan yönetim kurulu üyeleri ve istifaların yerine atanmış olan yönetim kurulu üyelerinin ibrası görüşülecek. Toplantının en önemli maddesi olan yeni yönetim kurulu seçiminin yapılmasının ardından 01.06.2023 - 31.05.2024 dönemi için bağımsız denetim şirketi seçimi gerçekleştirilecek. Toplantının son maddesi olarak ise 7405 sayılı spor yasasına göre Antalyaspor Spor Faal. Tic. San. A.Ş.'nin ana sözleşmesinde değişiklik tadil tasarısı kararının görüşülüp onaylanması ele alınacak. HABER/AYSU DURSUN