ANTALYA Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) eğitimlerine devam ediyor. Birçok eğitim ile üyelerine katkı sunmayı planlayan ATSO, şimdi de 48.Grup Meslek Komitesi’nin eğitim faaliyetleri talepleri doğrultusunda kreş ve gündüz bakımevi ile anaokulu çalışanlarına yönelik olarak ‘Hijyen’ eğitimi Teomanpaşa Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliğinde; 8 Haziran Cumartesi günü ATSO Atatürk Konferans Salonu’nda ücretsiz gerçekleştirilecek. Özellikle son zamanlarda gündemde olan virüs vakalarından sonra hijyenin ne kadar önemli olduğu biliniyor. Bu nedenle düzenlenecek olan eğitime birçok kişinin katılmasına olanak sağlanıyor. Gerçekleştirilecek olan eğitim 14.00-16.00 saatleri arasında Sevim Cömert tarafından verilecek.

G O4R K Ld Ws A Amjzz

ATSO AKADEMİ NEDİR?

ATSO Akademi,  kişilerin iş hayatındaki başarılarına destek olmak, ulusal ve uluslararası ölçekte rekabet edebilirliklerine katkı sağlamak amacıyla ihtiyaç duydukları alanlarda eğitim hizmeti vererek geliştirmeyi amaçlıyor. Eğitim çalışmalarına 1998 yılında başlamış olan ATSO, 2023 yılı Eylül ayı itibari ile bin 502 değişik konuda eğitim semineri, bilgilendirme toplantısı ve kurs düzenlerken 71 bin 494 kişi de yararlandı.

2010 yılından itibaren eğitim hizmetleri, ATSO Akademi tarafından devam ediyor. ATSO Akademi, Oda üyesi işletmelerin uluslararası ticaret ortamında talep edilen bilgi ve becerileri işletme lehine kullanabilecek nitelikli kişileri yetiştirmeyi ve bireylerin ekonomide yaşanan hızlı değişimin gerektirdiği özelliklerle donatılmasını hedefliyor.

Muhabir: ÇİĞDEM KORKAN/HABER