ANTALYA Ticaret ve Sanayi Odası’nın (ATSO) eğitim seminerleri, alanında uzman kişilerle devam ediyor. ATSO Akademi ve Türk Standartları Enstitüsü işbirliğinde ‘TS EN ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi Temel Eğitimi’ 16-17 Kasım 2023 tarihlerinde, 09.30-16.30 saatleri arasında eğitmen Sevgi Ölgün Kocabaş, Rasim Yılmaz ve Ahmet Eryurt tarafından ATSO Atatürk Eğitim Salonu'nda verilecek.

EĞİTİM ÜCRETİ ÜYELERE İNDİRİMLİ

ATSO üyeleri ve çalışanları için eğitime katılım ücreti 200 TL, üye olmayanlar için 320 TL olarak belirlendi. Eğitime katılmak isteyenler ATSO’nun web sayfası üzerinden online başvuru yapabilir. Eğitimde katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle, öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye ediliyor. Eğitime katılmak isteyenlerin öncelikle, ‘TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Temel Eğitimi’ sertifikasını almış olmaları gerekiyor.

TS EN ISO 14001:2015 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ TEMEL EĞİTİMİ NEDİR?

Yaşanılabilir bir dünya için kuruluşların çevreye verdikleri zararı en aza indirgeyen, kirliliği önlemek için çözüm ve planlar üreten bir program yönetimi olarak tanımlanıyor.

TS EN ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi, ‘Yaşam Döngüsü Yaklaşımı’ ile kuruluşun gerçekleştirdiği ürün ve hizmetlerden kaynaklanan çevre boyutlarını belirleme, etkilerini azaltma ve buna yönelik aksiyonları belirleme yetkinliği kazanımı bu eğitimin temel hedeflerinden biri. HABER/ÇİĞDEM KORKAN