ATSO Başkanı Bahar, Yer tahsisini Kemer Belediyesi’nin sağladığı ve ATSO tarafından yaptırılarak Kemer Belediyesi’ne devredilen Kemer Belediyesi ATSO Eğitim ve Sanat Merkezi’nde ücretsiz kurs alan kursiyerleri ziyaret etti. Şef Furkan Üstündağ, Başkan Bahar’a merkezde verilen kurslar, kursiyerler ve yaptıkları farkındalık projeleri hakkında bilgiler verdi.

5-60

Sınıfları tek tek gezen Bahar ve beraberindekiler, geleceğin müzisyenlerinin seslendirdiği eserleri dinledi. Bahar, kursiyerlerin seslendirdiği “Fikrimin ince gülü” adlı esere eşlik ederek, kursiyerlerle beraber şarkı söyledi. Bahar, yaptığı konuşmasında, kendisinden önceki dönemde yapılan merkezin çok doğru ve önemli bir proje olduğunu belirterek, yapılan projeyi kendisinin de yeni yönetim olarak desteklediklerini söyledi.

3-102

Merkezde yapılan çalışmaları görmenin kendilerini çok memnun ettiğine işaret eden Bahar, “Bizim en çok yapmak istediğimiz şey “insana dokunmak”. Bu merkezde “insana dokunulduğunu” görüyoruz. ATSO olarak desteğimiz Kemer’e devam edecek. Ben çok mutlu ve memnun oldum. Tüm kursiyerlere başarılar diliyorum.” dedi.

4-80

Kaynak: Kemer Belediyesi Basın Servisi