ANTALYA Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Ali Bahar, Ramazan Bayramı nedeniyle mesaj yayımladı. Başkan Bahar, yayımladığı mesajında şu sözlere yer verdi:

"Ramazan ayının bereketi ve huzurunun yankılandığı bu günlerde, birlik ve beraberlik ruhuyla dolu bir bayramı daha hep birlikte idrak etmenin sevincini paylaşıyoruz. Ramazan Bayramı'nın evlerimize, iş yerlerimize ve kalplerimize taşıdığı tüm güzelliklerin, işlerinize artan bereket olarak yansımasını temenni ederim.

Kentimiz ve ATSO ailesi olarak birlik ve beraberliğimizin ebediyen sürmesini, kardeşlik bağlarımızın her gün daha da kuvvetlenmesini diliyorum. 9 günlük bayram tatilinde ülkemizin dört bir köşesinden milyonlarca ziyaretçiyi ağırlayacak olan şehrimiz Antalya'mızın doğal güzellikleri, güneşi, sahilleri, tarihi ve kültürel zenginlikleri ile Türkiye'nin cari açık ile mücadelesine katkıda bulunan, yabancu turistler kadar yerli turistlerin de gözdesi olan bir tatil cenneti olduğunu bir kez daha tüm Türkiye'ye ve tüm dünyaya göstereceğiz. Bu tatil dönemi sektörümüzün yanı sıra tüm şehir ekonomimizin canlanmasına da önemli ölçüde katkı sağlayacaktır. Bu bayramın  kent ekonomimize bolluk ve bereket getirmesini diler siz değerli üyelerimizin ve Antalyalıların bayramını gönülden kutlarım."

Kaynak: HABER MERKEZİ