ANTALYA Ekspres Gazetesi'nden Güven Güneş'in haberine göre, Oda binasında gerçekleşen Genel Kurul sonrasında bir açıklama yapan Başkan Funda Yörük, “Üyelerimizin gösterdiği teveccüh ve güvene layık olabilmek adına daha çok çalışacağımız bir döneme başlıyoruz. Şehir planlaması ve kentleşme konularında daha etkili adımlar atarak Antalya'nın sürdürülebilir kalkınması için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

'ZORLU DÖNEMLERİ BERABER AŞTIK'

TMMOB Şehir Plancıları Odası Antalya Şubesi 13. Dönem Genel Kurulu gerçekleştirildi. Genel Kurulda mevcut başkan Funda Yörük güven tazeleyerek yeniden başkan oldu. Yörük konuşmasında “Cumhuriyetimizin 100. yılında Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün yolunda; doğruluk, dürüstlük ve adalet için mücadelelerimiz, daha çok çalışarak hep birlikte daha güçlü olacaktır. Bu yolda yorulmadan; onurla, gururla, zamanla yarışarak yürüyeceğiz.  Bir kadın olarak Cumhuriyet'in bizlere verdiği tüm değerler için savaş vermiş başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına sonsuz saygı ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Foto (2)-95

Yörük sözlerine, “Öncelikle birlikte yol almaktan keyif duyduğum bir birinden kıymetli 12. Dönem Yönetim Kurulu arkadaşlarıma, önceki dönem oda başkanlarıma, meslek büyüklerime, bizleri hiç yalnız bırakmayan genç Şehir Plancılarına, üniversite hocalarıma, her zaman koşup yetişen öğrencilerimize, tüm meslektaşlarıma ve en çok da Şube Sekreter yardımcımız meslektaşımıza geçmişten günümüze odamıza katkılarından ve bizlere sağladıkları desteklerden dolayı TMMOB Şehir Plancıları Odası Antalya Şubesi 12. Dönem Yönetim Kurulu adına teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki bu zorlu dönemde sizlerle yürüyorum bu yolları. Ayrıca destek olmak için yanımızda olduğunu bildiren tüm TMMOB Meslek Odası Başkanlarıma ve sivil toplum örgütü üyelerine de çok teşekkür ediyorum. Yaşasın Cumhuriyet. Yaşasın Atatürk. Yapılan seçimde tam liste olarak meslektaşlarımız yönetim kurulumuza devam etmemiz yönünde karar vermiştir” ifadelerini kullandı.

Foto (3)-58

Kaynak: ANTALYA EKSPRES GAZETESİ