MANAVGAT Belediyesi Çolaklı Halk Plajı'nın açılışı yapılan törenle gerçekleştirildi. törene çok sayıda davetli ve vatandaş katıldı. Duş, tuvalet, şezlong, kabin, şemsiye ve otopark gibi birçok ihtiyacın tahsis edildiği plaj, vatandaşların beğenisini aldı. Manavgat Belediyesi daha önce Evrenseki, Nar 1, Nar 2, Nar 3, Çamiçi, Boğaz Otel ve Kızılot halk plajlarını açarak vatandaşın hizmetine sunmuştu.

Çolaklı Halk Plajı’nın açılmasıyla birlikte, daha fazla vatandaşın denizin keyfini çıkarması, temiz ve güvenli bir ortamda zaman geçirmesi mümkün olacak. Plaj, sadece denize girmek için değil, aynı zamanda insanların aileleriyle birlikte güzel vakit geçirebileceği, dinlenip rahatlayabileceğini bir mekan olarak tasarlandı.

Whatsapp Görsel 2024 06 29 Saat 10.11.03 6B2F87C7

YEDİNCİ HALK PLAJI

Açılış töreninde konuşan Manavgat Belediye Başkanı Niyazi Nefi Kara, yedinci halk plajını açtıklarını vurguladı. Başkan Kara, “Manavgat’ta halk plajı sayısını artırmak istiyoruz. Halkın olan yerleri halkın kullanımına açmak için uğraşıyoruz.” dedi.

YENİ PROJELER

İlerleyen günlerde yapacakları projelerden bahseden Başkan Kara, birçok proje için protokol imzaladıklarını söyledi. Kara, “Emekli Kahvehanesi için bir hayırseverimiz ile protokolümüzü imzaladık. Altıncı kreşimiz için yine protokolümüzü oluşturduk. Otizm Merkezimizin yerini planladık. Manavgat'ı daha yaşanabilir, daha güzel ve daha çağdaş bir şehir yapma hedefimiz doğrultusunda, çalışmalarımızı kararlılıkla sürdüreceğiz. Hep birlikte, Manavgat'ı gelecek nesillere daha iyi bir şekilde aktarabilmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: HABER MERKEZİ