Okulların kapanması ile Kurban Bayramı’nın aynı döneme denk gelmesi nedeniyle yabancı turistler kadar yerli turistin de ilgi odağı Antalya oldu. Nem nedeniyle hissedilen hava sıcaklığının 35 derece, deniz suyu sıcaklığının ise 28 derece olarak ölçüldüğü Antalya’da Kurban Bayramı’nın 3’üncü günü de Konyaaltı Sahili’nde yoğunluk oluştu. Yerli ve Yabancı turistlerin akın ettiği Konyaaltı Sahili’nde kimi tatilciler güneşlenmeyi tercih ederken kimileri ise denize girerek aileleri ile keyifli dakikalar geçirdi. 
 A W230112 07
  Falezlerde tehlikeli keyif 
  Tatili fırsat bilerek Konyaaltı sahiline gelen gençler ise yaklaşık 40 metrelik falezlerin üzerinden manzaranın keyfini çıkardı. Falezlerin en uç noktasında gençlerin Antalya manzarasına karşı keyfi sahilde denize giren ve güneşlenen vatandaşların yüreklerini ağzına getirdi.

A W230112 02

Adeta ölüme meydan okurcasına denize atlayışların yapıldığı noktada gençler gençler ise uzun süre denize baktıktan sonra atlamaktan vazgeçerek sahile döndü. Hemen hemen her gün tekrarlanan bu tehlikeli manzara, sahilde bulunan vatandaşları korkutuyor. 

A W230112 03


                                 

Kaynak: İHA