Konyaaltı Belediyesi, 9 Haziran Pazar günü ‘Gün Batımı Konserleri’ kapsamında ‘Sokakta 90'lar Konseri’ düzenledi. Konser, Konyaaltı Kent Meydanı'nda gerçekleşti ve vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü. Etkinliğe katılan tüm sanatseverler ve ‘Sokakta Doksanlar’ grubuna teşekkür eden Konyaaltı Belediyesi, ‘Gün Batımı Konserleri’nin devam edeceğini belirtti.

DMD HASTALIĞINA DİKKAT ÇEKİLDİ

Konyaaltı Belediyesi’nin düzenlediği ‘Gün Batımı Konserleri’ kapsamında, ‘Sokakta 90'lar Konseri’, 9 Haziran Pazar günü saat 18.30 ile 20.00 arasında Konyaaltı Kent Meydanı’nda müzikseverlerle buluştu. Tüm halka açık ve ücretsiz olan konserde, sanatseverler sandalyelerini alarak yerini aldı. Duchenne Musküler Distrofisi (DMD) Aileleri Derneği de etkinlikte yer aldı. Konyaaltı Belediyesi, DMD hastalığının farkında olduklarını ve desteklerinin devam edeceğini ifade etti.

‘GÜN BATIMI KONSERLERİ’

Konyaaltı Belediyesi ilçe sakinlerini kültür ve sanat faaliyetleriyle buluşturmaya devam ediyor. Konyaaltı Belediyesi, düzenlediği ‘Gün Batımı Akustik Konserleri’ ile vatandaşları müzik ile buluşturuyor. Konyaaltı Kent Meydanı’nı dolduran 7’den 70’e yüzlerce vatandaş, konuk sanatçılarla birlikte şarkılar söyleyip dans ediyor. Konyaaltı Belediyesi bünyesinde hizmet veren Müzik Akademisi tarafından düzenlenen ‘Gün Batımı Akustik Konseri’ de vatandaşlar tarafından beğeni topladı. Konyaaltı Belediyesi ise yaptığı açıklama ile bu konseptin devam edeceğini duyurdu. 

Fkdlşhgj

Muhabir: AYSU DURSUN/HABER