Kemer Belediyesi’nin destekleriyle, Anadolu Tüm Engelliler Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenecek olan ve trafik kazalarına dikkat çekmek amacıyla yapılacak olan “Kaza Geliyorum Der” trajikomik tiyatro oyununun oyuncu kadrosunu Çocuklar Duymasın adlı dizide “fıs fıs İsmail” rolüyle tanınan Süleyman Yağcı, Mehmet Kurt, Sercan Boztepe, Ali Demir, Serkan Kan, Ayşen Nergis Baca ve Aysu Demirtaş oluşturuyor. 

Usta oyuncu kadrosu ile seyirci karşısına çıkacak tiyatro oyununun yönetmen koltuğunda ise Ayşen Nergis Baca oturuyor. Serkan Kan’ın yazdığı “Kaza Geliyorum Der” tiyatro oyununun Kemerliler tarafından büyük bir ilgi görmesi bekleniyor. 

Oyuncu Süleyman Yağcı, yaptığı açıklamada, “Kaza geliyorum” adlı tiyatro oyununda kendisini ve ekibini Kemerlilerle buluşturacak olan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’na teşekkür ettiğini söyledi. 

Vatandaşlar için ücretsiz olacak olan tiyatro oyununa rezervasyon yaptırmak isteyen vatandaşların 0242 814 15 03 numarasını ve dahili 2805 numarasını arayabilecekleri belirtildi. 

1-131

Kaynak: Kemer Belediyesi Basın Servisi