Tarık İster, 'İlk Kez Uyuyorum' ve 'Çıkıp Sana Gelesim Var' şarkılarından oluşan iki parçalık single ile müzik dünyasına adımını atan Zeyysıla ve Konfezar, 'Keyfe Keder' parçası için stüdyo hazırlıklarını bitirdi. Sözü ve müziğini Tarık İster ve Konfezar’ın birlikte üstlendiği şarkının düzenlemesi yine ünlü aranjör Tarık İster’e ait. Mix-Mastering ise Utku Ünsal’ın imzasını taşıyor. Yeni çalışmanın video klip yönetmenliğini ise Enes Bilal Tasçı üstlendi. 'Keyfe Keder' isimli yeni single tüm dijital platformlarda yerini aldı.

WhatsApp Image 2023-11-28 at 14.30.06 (2)

‘ŞARKIDA HERKES KENDİNDEN BİR ŞEYLER BULACAK’

Yeni single çalışmasına dair Antalya Ekspres.com.tr’ye konuşan Konfezar, Alanya’da büyüdüğünü söyledi. Konfezar, “Yeni single çalışmamızda Tarık İster gibi ünlü bir aranjör ile çalıştığım için çok heyecanlı ve mutluyum. Şarkımız melankolik bir şarkı ve herkesin beğeneceğini düşünüyorum. Şarkımızda herkes kendinden bir şey bulacak. Sevenlerim tüm dijital platformlarda şarkıya ulaşabilir.” dedi.

‘SOSYAL PROJELERE DEVAM’

Daha önceki şarkılarında uyuşturucu bağımlılığı gibi sosyal konulara dikkat çeken Konfezar, “Gelecek projelerimizde de tekrar ülkenin kanayan yaralarına parmak basacağım. Genç bir sanatçı olarak Türkiye’nin sosyal sorunlarına dikkat çekmek en büyük amaçlarımdan biri. Hatta gelecek şarkımın klibini Antalya’da çekmeyi planlıyorum. Şarkımın çıkmasına yakın size daha detaylı bilgi vereceğim” diye konuştu. 

ÖZEL HABER/ ÇİĞDEM KORKAN

Editör: Uğur Keskin