Konyaaltı Belediyesi, ilçe sakinlerini spor ve sanat etkinlikleriyle buluşturmaya devam ediyor. Önceki haftalarda HayatPark içerisinde gerçekleştirilen yoga etkinliği, bu kez 23 Nisan Ulusal Egemenlik Parkı'nda sporseverle buluştu. Gün batımı konserlerinin devamı niteliğinde gerçekleştirilen "Gün Batımı Dansları Latin Esintileri" ise Kent Meydanı'nda dansseverleri bir araya getirdi.

Dasns

7'DEN 70'E YOGA

Siteler Mahallesi 23 Nisan Parkı'nda gerçekleştirilen yoga etkinliğine 7'den 70'e her yaştan vatandaş katıldı. Vatandaşlar etkinlikte uzman eğitmen Aylin Önder Tortop eşliğinde yoga yaparak rahatladı. Günün mottosu okunarak başlayan etkinlikte çocuklar da renkli görüntüler oluşturdu.

78133 (7)

Antalya Dans Akademisi ve Konyaaltı Belediyesi iş birliğinde Konyaaltı Kent Meydanı'nda gerçekleştirilen 'Gün Batımı Dansları' beğeni topladı. Gün Batımı Dansları Latin Esintileri etabına yüzlerce vatandaş katıldı. Etkinlik dans eğitmenlerinin vatandaşlara kısa bir dans eğitimi vermesiyle başladı.

Dans-1

Ardından Latin müzikleri eşliğinde sokakta dansın keyfini çıkaran vatandaşlar, renkli görüntüler oluşturdu. Etkinlikte çocuklar da aileleriyle beraber dans etti. Çok memnun olduklarını belirten vatandaşlar, bu tarz etkinliklerin kendilerini rahatlattığını ve mutlu ettiğini söyledi.

Dansss

Kaynak: DHA