Konyaaltı Belediyesi, bünyesinde hizmet veren Toros, Hurma, Gürsu ve Uncalı gündüz bakımevi ve kreşlerinde eğitim gören minikler mezun oldu. Minikleri için Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi’nde mezuniyet töreni düzenlendi. Törene, Konyaaltı Belediye Başkanı Cem Kotan, Konyaaltı Belediye Başkan Yardımcıları Veysel Akyar ve Sedat Karabulut ile birim müdürleri ile kreş öğrencilerinin aileleri ve yakınları katıldı.

Keppp

KİMSEYİ GÖRMEDİM BEN SENDEN DAHA GÜZEL

Birbirinden renkli gösteriler sunan minikler dans sonunda Türk Bayrağı açarak ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’e ithafen; “Kimseyi Görmedim Ben Senden Daha Güzel” şarkısını söyledi. Öğrenciler salonu dolduran kalabalık tarafından dakikalarca ayakta alkışlandı. Tören sonunda minikler kep fırlatarak mezuniyet sevinci yaşadı.

Kep

ATATÜRK İLKELERİNE BAĞLI ÇOCUKLAR YETİŞTİRİYORUZ

Öğrencileri ve ailelerini tebrik eden Konyaaltı Belediye Başkanı Cem Kotan, “Şimdi minik yavrularımızı mezun ediyoruz. Bu gururu hep birlikte yaşıyoruz. Okul öncesi eğitim, onların özgüvenli olmaları, hayata mutlu bakmaları ve kişiliklerini kazanmaları noktasında çok önemli. Biz her zaman onların yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı çocuklar yetiştirmek bizim en büyük görevimiz Bu görevimizi de yerine getirdiğimizi düşünüyorum” dedi. 

Kaynak: Konyaaltı Belediyesi