Antalya’da 26 Şubat Pazartesi günü saat 20.00’de Gözyaşı Sarayı Kösem oyun seyirci ile buluşacak.  Osmanlı tarihinin en merhametli padişahlarından biri olan Sultan Ahmet ile Valide-i Kebir Kösem Sultan’ın saltanatı ve hazin sonunu anlatan “Gözyaşı Sarayı Kösem” oyunu 26 Şubat Pazartesi günü saat 20.00’de Türkan Şoray Kültür Merkezi ev sahipliğinde seyirci ile buluşacak.

BİRBİRİNDEN ÜNLÜ İSİMLER YER ALIYOR
Kosta Kortidis’in yazıp-yönettiği, aynı zamanda da Şehzade Mustafa’yı canlandırdığı ‘Gözyaşı Sarayı Kösem’ oyununun oyuncu kadrosunda Çiğdem Tunç, Sema Aras, Kosta Kortidis, Selma Kutluğ, Deniz Salman, Alp Balkan, Buğra Soykan Kişioğlu, Balca Başman ve Hazal Akyürek gibi birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Oyunun yönetmen yardımcılığını ve reji desteğini ise Balca Başman ve Hazal Akyürek ikilisi yapıyor.

BİLETLER SATIŞTA
Osmanlı İmparatorluğunun en ihtişamlı döneminden; en çalkantılı, en karışık ve en kanlı dönemine geçişin hikâyesini ve ‘Kadınlar Saltanatının’ ve ‘Devleti Ali Osman’ın en güçlü kadını Kösem Sultan ile tarihin en merhametli, en adaletli Padişahlarından Sultan Ahmet’in hikayesini beraber ele alan oyunun biletlerine ise online olarak erişim sağlamak mümkün olup, biletler 300 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunuldu. 

Muhabir: BUSE ER/HABER