ANTALYA Ekim ayında da birçok kültür-sanat etkinliğine ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Ekim ayının bitmesine günler kala şehirdeki sanatsal etkinlikler hız kesmeden sürüyor. ‘Nereden Geldim, Nereye Gidiyordum?adlı gösteri, Antalya Panda Sahne ev sahipliğinde 25 Ekim Çarşamba günü saat 20.30’da izleyici ile buluşacak. İnsan, toplum ve yaşam üzerine Araştırmacı ve Yazar Kaan Sebkektay'ın sahneye taşıdığı bu interaktif gösteri seyircisi ile inşa edilen bir yeni nesil bir konuşma gerçekleştiriyor. Gösteri bilincimizi farkındalıklarla beslerken, ömrümüz boyunca aradığımız cevapların sorularını bizlere soruyor. Etkinliğin biletlerine ise online olarak erişim sağlamak mümkün olup, biletler 140 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunuldu.

ETKİNLİK HAKKINDA
Kişinin en merak ettiği sorudur, gelecek... Hayatım ne yöne gidecek? Ne tür olumsuzluklar ve zorluklar yaşayacak, nelerle mücadele etmek zorunda kalacağım? Hayatımda güzel neler olacak? Neler gülümsetecek beni? Peki gelecek ön görülebilir mi? Geleceğin sırları acaba geçmişte mi yatıyor? Geleceğinize yön verecek bu konuşma sonrasında hayata bakış açınız değişecek. Hayat amaçlarımızı yeniden gözden geçirecek ve kendi yolculuğumuza başka bir perspektiften bakarken evrenin en büyük sırları ve büyük planları ile bütünleşmiş hissedeceksiniz.

KAAN SEBKEKTAY ÖDÜLLERİ
2022 yılında 3. Altın Medya Ödülleri Yılın En İyi Erkek Yazarı ve 2023 yılında 12. Mood Dergisi Ödülleri Yılın En İyi Yazarı, 2023 Mavi İnci Ödülleri Yılın En İyi Yazarı, Altın Kalem Ödülleri Yılın En İyi Farkındalık Yazarı ödüllerine layık görülmüştür. HABER/BUSE ER