Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan, Onur Saylak, Alper Çankaya ve Erdal Özyağcılar’ın başrollerinde bulunduğu Gaddar’ın oyuncu kadrosuna İbrahim Çelikkol da konuk oyuncu olarak dahil oldu. Sevenleri İbrahim Çelikkol’u NOW’ın sevilen dizisi Gaddar’da konuk oyuncu olarak izleyebilecek. 

Whatsapp Image 2024 03 26 At 11.36.12

DİZİDE KORKUT OLACAK

Ay Yapım’ın her cuma akşamı izleyicileri aksiyon dolu bölümleriyle NOW ekranlarında buluşturan, senaryosunu Hürer Ebeoğlu’nun kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Sinan Öztürk’ün oturduğu Gaddar dizisinde birkaç bölüm rol alacak olan İbrahim Çekikkol, Korkut karakterini canlandıracak. 

Whatsapp Image 2024 03 26 At 11.36.15

YER ALTI DÜNYASININ KORKULU RÜYASI

Birsen Altuntaş’ın haberine göre; İbrahim Çelikkol dizide, babasının gözlerinin önünde annesini öldürmesinin travmasını iki kardeşine sahip çıkmak zorunda kalarak bastıran, hayata tutunmak için de yasa dışı işlere giren ve kısa sürede yer altı dünyasına korku salan Korkut Zakkum karakterini canlandıracak. 

FİNAL SEZONU GELİYOR

İbrahim Çelikkol’un Birce Akalay, Miray Daner, İrem Sak ile başrolünü paylaştığı internet dizisi olan Kuş Uçuşu 3. ve final sezonuyla 11 Nisan’da izleyiciyle buluşacak.

F T C5S Uf U A A Ainq R

GADDAR’IN 10. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Dağhan, Aydan’ı yılan zehri ile bırakan Ekber’in tüm engellerine karşı kurtardı. İkili arasında duygu dolu anların yaşandığı bölümde Aydan’ı kurtarmak için Dağhan’la beraber herkes seferber oldu. Bütün bu olayların sonunda Ekber; Dağhan, Müdür ve Kurt’un kendisine pusu kurduğunu öğrenip onlardan intikam kalmak için harekete geçti. Ekber’in adamları Kurt’u yakalayıp Ekber’e getirdi, Kurt’un yalanına inanmış görünen Ekber şimdilik onu affetti. Ekber aynı zamanda Enver’in de kendisini öldürmeye çalıştığını öğrenirken Enver de kendi adamları içinde bir muhbir olduğunu anlayıp peşine düştü. Oya ise kızını Ekber’in öldürmeye çalıştığını öğrenip hesap sormak için evine gitti. Çok farklı bir Oya ile karşılaşan Ekber, Oya’dan çok etkilendi. Bütün bunlar yaşanırken Leyla Mesut’la beraber babasının bilgisayarını bulup Dağhan’a teslim etti. Dağhan da Leyla’nın peşini bırakmaları koşuluyla Müdür’e bilgisayarı verdi. Yağmur ise başına gelenleri atlatamayıp bebeğinin geleceği için endişe duyarken Ekber’i öldürme planı yapıp evine gitti. Ekber’e tüm içindekileri döken Yağmur onun kendisini kışkırtmasıyla önündeki silahı ateşledi. Patlayan silahın Ekber’e isabet edip etmediği ise merak yarattı. Bu sırada Dağhan sokakta kocası tarafından şiddet gören bir kadını kurtardı ve cani kocadan intikam almak için parmaklarını kesti. Gaddar’ın peşinde olan Polis Gürkan’ı ise tüm deliller Dağhan’a götürmekteydi. Bu sırada Mesut, Dağhan’ı evine davet edip ondan yardım isteyen mahalleli ile onu buluştururken Gürkan eve baskın yaptı. Bölümün final sahnesinde ise Gürkan Dağhan’ın parmaklarını kestiği cani koca ile Dağhan’ı yüzleştirdi ve adam onun yaptığını herkesin önünde söyledi. Yeni bölümde Dağhan’ın başına gelecekler şimdiden büyük merak konusu oldu.

Whatsapp Image 2024 03 26 At 11.36.16 (1)

GADDAR’IN OYUNCU KADROSU

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan, Onur Saylak, Alper Çankaya ve Erdal Özyağcılar’ın bulunduğu Gaddar’ın oyuncu kadrosunda bu isimlere Hakan Salınmış, Laçin Ceylan, Neslihan Yeldan, Umutcan Ütebay, Müge Bayramoğlu, Deniz Özerman, Uğur Yıldıran, Aytek Şayan, Itır Esen, Fatih Berk Şahin ve Buse Meral eşlik ediyor.

Whatsapp Image 2024 03 26 At 11.36.16

Muhabir: STAJYER/ARİF CAN YILDIZ